After XMAS BREAK, we are back with Quake Challengers League and dozen of player will be qualiied for FINAL after Saturdays matches.

You can check complete lineup of qualified players at CLANRING and find out, who is ging to attend finals for EU/CIS and AMERICAS.

Dont forget to register for Week 6, to grab your chance to qualifiy to PL Katowice.

EU/CIS - REGISTRATION - AMERICAS

We will update STREAMERS as they announce theirs participation.

Rok se s rokem sešel a nastal tedy čas se opět sejít v naší oblíbené počítačové hře, postřílet pár starých přátel i nepřátel a ukázat tak mladším ročníkům co hráli jejich otcové v dávných dobách před tím než virtuální svět ovládly Fortnite, League of Legends, Counter-Strike a ostatní záležitosti o kterých slušný Quaker ani nemluví.

Klasicky se bude hrát  Q3A osp, FFA, mapa q3dm12, fraglimit 0, timelimit 60. Celá sranda vypukne na štědrý den od 22:00.

 

Ip adresu a heslo na server se dozvíte pár minut před desátou na našem Discordu a na naší facebook stránce. Vítáni jsou všichni :)

PS: Pokud jsou mezi vámi tací, kteří nemají Q3A (nebo ho nejsou schopni rozchodit), tak neváhejte přijít na discord a podělit se s námi o své trápení.

Pro takové případy je připravena ke stažení “portable” verze, kde najdete vše co je třeba. Při této příležitosti bych také zmínil že na steamu je Q3A ve vánoční slevě dostupný za necelých 5 €uro.

QC 2v2 TDM Cup 9 by Rocket Jump Zone

Rocket Jump Zone hosted over 30 cups so far, and they are going to finish 2019 with another 2v2 CUP.

 

Most of the players were complainig that 2v2 was out of business for a while, so we hope to see you all on Saturday, 21st of December at 20:00 CET

 

SIGN UP & REGISTRATION